"Міністра охорони здоров'я ДНР" засудили до 10 років заочно

До десяти років ув'язнення заочно засудили "міністра охорони здоров'я" так званої "ДНР" за посягання на територіальну цілісність. Таке рішення ухвалив Селидівський міський суд, - повідомила прокуратура Донеччини.

Встановлено, що уродженець Амурської області РФ Дмитро Гарцев у липні 2022 року отримав в окупованому Донецьку посаду "міністром охорони здоров'я ДНР". Він заборонив лікувати людей за українськими та європейськими протоколами та наказав застосувати стандарти "медицини" РФ.

"Засуджений контролює усі лікарні, медичні навчальні заклади, санітарно-епідеміологічні й фармацевтичні установи. В його віданні також реабілітаційні центри, лабораторії, заклади екстреної медичної допомоги та переливання крові, судово-медичної, судово-психіатричної експертиз тощо", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що за співпрацю з окупантами Велика Британія, Канада та Нова Зеландія наклали на росіянина персональні санкції.

Суд заочно ухвалив чоловікові вирок за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України). Його заочно засуджено до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, в Україні заочно судять лікаря з Маріуполя, яка здала окупантам 7 поранених бійців ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті