Міністр закордонних справ Хорватії приїхав в Україну. Візит почав з Гостомеля

Міністр закордонних справ Хорватії Гордан Грлич Радман прибув в Україну з візитом та привіз гуманітарну допомогу. Про це він 31 липня написав у Твіттері.

«Розпочав свій візит до України в Гостомелі. У партнерстві з ЮНІСЕФ-Хорватія хорватський уряд закупив 50 генераторів для шкіл і лікарень по всій країні, включно з дитячим садком "Веселка"», - повідомив дипломат.

"Вкрай важливо забезпечити безперебійну роботу ключових установ та закладів для забезпечення дітей базовими потребами та послугами. Тому разом з "Caritas" ми також передали обладнання для дитячого садочка", - уточнив Грлич Радман.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті