Міністр оборони Німеччини: Російське виробництво зброї вже заповнює склади, а путін "щось планує або може мати щось на думці"

Росія станом на зараз виробляє більше зброї, ніж їй треба на війні, і вже заповнює склади. Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у програмі ARD "Maischberger", повідомляє німецька телекомпанія n-tv 25 квітня.

"Значна частина або частина того, що виробляється, більше не йде на фронт, а осідає на складах", - сказав Пісторіус, підкресливши, що це зафіксовано після збільшення витрат РФ на озброєння й збільшення замовленнм на військову економіку.

Водночас німецький міністр застеріг від подальших військових амбіцій путіна. 

"Зараз можна бути наївним і сказати, що він робить це лише з обережності. Як людина скептично налаштована, я б скоріше сказав, що в даному випадку він робить це тому, що щось планує або може мати щось на думці", - сказав з цього приводу Пісторіус.

Раніше повідомлялось, що міністр оборони Німеччини назвав "гібридною інформаційною атакою Росії" витік розмови німецьких офіцерів.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті