Міністр оборони Німеччини назвав "гібридною інформаційною атакою Росії" витік розмови німецьких офіцерів 

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус назвав "гібридною інформаційною атакою Росії" витік розмови німецьких офіцерів. Заяву глави військового відомства опублікувало німецьке видання WELT

За його словами, на опублікованому записі офіцери обговорювали різні сценарії, і ці розмови не означають "зеленого світла" для передачі Києву далекобійних ракет Taurus. 

"Це гібридна інформаційна атака. Вона спрямована на поділ, на підрив нашої єдності. Саме тому ми маємо реагувати розсудливо, але не менш рішуче", - сказав міністр.

Борис Пісторіус заявив, що Служба військової контррозвідки Німеччини найближчим часом представить подробиці події. Тільки після цього можна буде ухвалювати будь-які кадрові рішення.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті