Міністр оборони Німеччини назвав "гібридною інформаційною атакою Росії" витік розмови німецьких офіцерів 

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус назвав "гібридною інформаційною атакою Росії" витік розмови німецьких офіцерів. Заяву глави військового відомства опублікувало німецьке видання WELT

За його словами, на опублікованому записі офіцери обговорювали різні сценарії, і ці розмови не означають "зеленого світла" для передачі Києву далекобійних ракет Taurus. 

"Це гібридна інформаційна атака. Вона спрямована на поділ, на підрив нашої єдності. Саме тому ми маємо реагувати розсудливо, але не менш рішуче", - сказав міністр.

Борис Пісторіус заявив, що Служба військової контррозвідки Німеччини найближчим часом представить подробиці події. Тільки після цього можна буде ухвалювати будь-які кадрові рішення.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті