Міністр оборони Литви на прикладі Польщі обіцяє подумати, як допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку

Міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас заявив, що необхідно подумати про те, як допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Про це Кащюнас сказав журналістам у Сеймі 25 квітня, пише delfi.

"Напрямок правильний. ...У які заходи це перетвориться, напевно, поки важко сказати. Мабуть, про це потрібно буде говорити конкретно. Ніхто, звісно, не буде їх збирати і відвозити в Україну - цього не буде. Але можна обмежити... у соціальних виплатах, дозволах на роботу, документах - це варіанти, як я чую і від польської сторони. Тож давайте почекаємо і подивимося, який варіант вони запропонують, можливо, він підійде і для Литви", - сказав міністр.

Він уточнив, що Литва поки не розглядає конкретних заходів і стежить за тим, які рішення ухвалить Польща.

Кащюнас також повідомив, що точну кількість українців призовного віку в Литві поки визначити складно.

Раніше повідомлялося, що Польща готова допомогти Україні «ідентифікувати» чоловіків призовного віку.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті