Міністр оборони Британії припустив, що Крим вдасться звільнити до кінця року

Деокупація Криму може відбутися вже до кінця цього року. Про це 2 червня в інтерв'ю The Washington Post заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

"Ми бачили на полі бою, що якщо вдарити по російських військах не в тому місці, вони фактично розваляться. Ви можете посилати молодих людей на смерть десятками тисяч, що російське керівництво і робить, але ви не можете начаклувати танки і системи озброєнь, які їм потрібні", - розповів він.

Саме тому, що в російських військ закінчується необхідне обладнання, українські воїни можуть деокупувати Кримський півострів. При цьому Воллес зазначив, що у представників США більш помірковані очікування від контрнаступу ЗСУ.

"Хоча американські офіційні особи стверджують, що відтоді ситуація покращилася, вони також припускають, що навіть відвоювання невеликих територій може вплинути на військові плани Росії", - зазначається в інтерв'ю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вже почалися операції з підготовки до контрнаступу ЗСУ.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті