Міністерство енергетики заявило, що відключень світла з 1 жовтня в Україні не планують

Міністерство енергетики заявило, що відключень світла з 1 жовтня в Україні не буде. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Раніше в медіа з'явилася інформація про застосування в Україні графіків відключень електроенергії з 1 жовтня 2023 року. Міненерго назвало її недостовірною.

"Наразі електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону. В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики. Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів", - заявили в міністерстві.

За даними відомства, електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. Тому відключення з 1 жовтня у будь-якому з регіонів України не планують. 

Як зазначають у Міненерго, ситуація може змінитися за умови обстрілів.

Щоб відключення у регіонах були справедливі, оператори систем розподілу розробили і заздалегідь опублікували графіки можливих відключень, які можуть бути  застосовані лише у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання. 

"На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається", - наголосили у Міненерго.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті