Міністерка культури РФ Ольга Любимова набрехала Путіну, що в чотирьох окупованих областях України до приходу "русского міра" було всього два кінозали

Міністерка культури РФ Ольга Любимова розповіла російському диктатору Володимиру Путіну, що в чотирьох окупованих областях України до приходу "русского мира" було лише два кінозали. Сюжет про це показали по російському телебаченню.

"І старше покоління, і молодь були позбавлені можливості взагалі яке б то не було кіно дивитися. Два кінозали на чотири регіони було", - поскаржилася міністр.

"Не може бути", - здивувався Путін. "Так і є", - підтвердила його співрозмовниця. 

Потім вона повідомила, що "зараз завдяки Російській Федерації в нових регіонах працює 51 кінозал". У них, за словами Любимової, показують старі радянські фільми, які у мешканців окупованих територій мають великий попит і на які ходять у вихідні всією сім'єю.

Дані про всього два кінозали на чотири анексовані області України не відповідають дійсності. Тільки в Маріуполі і тільки в одному кінотеатрі Savona до російської окупації функціонувало 3 кінозали.Місцеві ЗМІ як про велике досягнення окупаційної влади 7 жовтня повідомляли про те, що цей кінотеатр відновив свою роботу "в тій самій будівлі, що й до початку бойових дій".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті