Мінінфраструктури зобов'язане оприлюднити всі витрати на відновлення України - Шмигаль

Кабмін зобов'язав Міністерство інфраструктури публікувати щомісячні звіти щодо використання коштів на відновлення України. Про це 26 травня в Telegram повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

"Удосконалюємо механізм використання коштів із Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Вносимо зміни до Порядку використання коштів, зібраних у межах ініціативи Президента Володимира Зеленського United24", - повідомив Шмигаль.

Повідомляється, що уряд дозволив передавати ресурси, призначені для відновлення майна та інфраструктури, іншому головному розпоряднику бюджетних коштів. Також Кабмін зобов'язав розпорядників і Мінінфраструктури щомісяця на сайті оприлюднювати звіти про надходження і про витрати.

"Усе має бути максимально прозоро, щоб благодійники, донори з різних куточків світу розуміли, як їхні пожертви допомагають Україні", - наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що країни "Великої сімки" зобов'яжуть росію оплатити відновлення України.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті