Мешканцям Старобільска, Рубіжного та Станиці Луганської на Луганщині заборонили пересуватись по регіону без паспорта РФ – Генштаб

В деяких окупованих регіонах Луганської області мешканцям заборонили пересуватись між населеними пунктами без наявності паспорта РФ. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 4 березня.

"Триває примусова паспортизація населення тимчасово окупованої та зайнятої території Луганської області, – сказано в повідомленні. – Так, окупанти ввели обмеження на вільне пересування між населеними пунктами для усіх цивільних громадян які не мають паспорта громадянина Російської Федерації".

Уточнюється, що під дію обмежень потрапили Старобільск, Рубіжне та Станиця Луганська.

Раніше повідомлялось, що окупанти з "ЛНР" вигадали ноу-хау: "паспортовозка" для віддалених сіл, 15 хвилин – і ти "паспортизований".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті