Мешканцям прифронтових сіл Луганщини роздали гігієнічні набори, які раніше не могли роздати через обстріли

Мешканцям трьох деокупованих прифронтових сіл Луганської області роздали гігієнічні набори, які перед тим не могли роздати через обстріли. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 5 липня.

"На цьому тижні мешканцям Невського, Макіївки та Новолюбівки роздали ще 62 гігієнічних набори – по одному на родину", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що їх доставили на Луганщину декілька днів тому, але безпекова ситуація не дозволяла розподілити цю допомогу і розвезти її.

Раніше повідомлялось, що українські рятувальники щодня підвозять воду мешканцям прифронтової Донеччини.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті