Мешканцям деокупованого села на Луганщині привезли допомогу - знову під обстрілами

Продуктові набори й хліб привезли поліцейські Луганщини мешканцям деокупованого села Макіївка 22 травня. Про це повідомила поліція Луганщини та начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 23  травня.

"Поліцейські Луганщини доставили продуктові набори мешканцям прифронтової Макіївки", - пише поліція.

Лисогор зазначив, що росіяни двічі вдарили по селу під час роздачі населенню хліба. 

"На щастя, без постраждалих", - уточнив начальник ОВА.

Крім того, за його словами, у Новолюбівці сталися 14 вибухів. Там є влучання у раніше пошкоджені об’єкти, як і в Невському. Під вогонь артилерії та мінометів потрапили Макіївка, Стельмахівка, Куземівка.

За словами Лисогора, жителі прифронтових деокупованих сіл регулярно отримують продукти харчування, медикаменти, господарчі товари. Попри небезпеку, представники військової адміністрації, поліція та волонтери по декілька разів на тиждень привозять їм все необхідне. 

Раніше повідомлялось, що поліцейські Луганщини привезли мешканцям деокупованих сіл хліб та інші продукти харчування. Роздавали під обстрілом.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті