Поліцейські Луганщини привезли мешканцям деокупованих сіл хліб та інші продукти харчування. Роздавали під обстрілом

Мешканцям деокупованих сіл Луганської області, які перебувають під постійними обстрілами, привезли хліб та інші продукти 16 травня. Про це повідомила поліція Луганщини та очільник Луганської ОВА Артем Лисогор в Телеграм 17 травня. 

"В проміжку між нещадним ворожим вогнем поліцейські доставили продукти в деокуповані населені пункти Луганщини", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що продуктові набори для мешканців сіл підготувала Красноріченська військова селищна адміністрація. 

В одному з населених пунктів ворожий обстріл почався безпосередньо тоді, коли поліцейські видавали мешканцям допомогу.

"По Макіївці загарбники вдарили з реактивної системи "Град" у той час, коли наші поліцейські намагалися роздати місцевим жителям хлів. За попередньою інформацією, ніхто не постраждав", - написав про це Лисогор. 

За його словами, чисельних обстрілів зазнало 16 травня й село Невське: вогонь відкривався з артилерії та з танку, росіяни били по житловій забудові та логістичних шляхах. Різного роду руйнувань завдано шістьом будинкам. 

"Є пошкодження домогосподарств та приміщень і у Новолюбівці, яка теж упродовж дня перебувала під прицілом окупантів. Також з мінометів та артилерії противник вдарив по Стельмахівці та Куземівці", - зазначає Лисогор.

Цивільне населення станом на 17 травня залишається лише у трьох з п’ятнадцяти деокупованих населених пунктів Луганської області - у Невському, Макіївці й Греківці, причому у Грецівці живе єдина людина - 82-річна Надія Омелянівна. Загалом же у трьох селах нарарі проживає 55 людей

"Саме по цих селах ворог останнім часом почав бити прицільно", - каже Лисогор про ці населені пункти.

Усі питання цих людей, пов'язані з медициною, соціальними послугами тощо, вирішують представниками Красноріченської СВА. До всіх місцевих жителів доведені місця евакуації у разі загострення безпекової ситуації.

"На жаль, цього разу ніхто не дослухався, аби евакуюватися у більш безпечні регіони держави, тому поліцейські знову приїдуть, аби доставити допомогу", - зауважили луганські поліцейські після поїздки в села 16 травня. 

Раніше повідомлялось, що мешканці прифронтової Макіївки на Луганщині отримали гуманітарну допомогу. Виїжджати відмовляються.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті