Мешканця та мешканку окупованої Луганщини затримала ФСБ, звинувативши у співпраці з СБУ та українськими військовими

ФСБ на окупованій Луганщині затримала чоловіка і жінку, звинувативши їх у шпигунстві на користь України. Про це з посиланням на ФСБ пишуть окупаційні ЗМІ 29 лютого. 

"Відповідно до отриманих матеріалів встановлено, що двоє мешканців ЛНР з метою сприяння українським збройним формуванням здійснювали збирання відомостей щодо місць дислокації особового складу та військової техніки збройних сил РФ, задіяних у проведенні спеціальної військової операції", - заявляють окупанти.

За версією ФСБ, отримані дані чоловік передавав СБУ, а жінка - представникам ЗСУ.

"Я є противником СВО. У Телеграм-каналах закликав до фізичного знищення співробітників правоохоронних органів", - говорить на відео допиту затриманий чоловік.

Обох "фігурантів" затримали, звинувативши за статтею "Шпигунство".

Населений пункт, у якому їх затримали, не вказується. 

Раніше ФСБ звинуватила в шпигунстві на користь СБУ і затримала батька і сина з Новоайдара Луганської області.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті