Мешканці трьох деокупованих сіл Луганщини отримали хліб і можливість поспілкуватись із рідними через Starlink

Поліцейські Луганщини привезли хліб мешканцям трьох деокупованих сіл Луганської області. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм 7 грудня. 

"Цього разу поліцейські, які несуть службу вздовж лінії розмежування, привезли жителям Макіївки, Новолюбівки, Греківки хліб від Красноріченської територіальної громади. Окрім того, під час візиту вдалося встановити супутниковий зв’язок Starlink, завдяки якому люди могли поспілкуватися з близькими та рідними", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що з Райгородки Сватівського району на Луганщині евакуювали останніх мирних жителів станом на 5 грудня, село порожнє.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті