Мешканці окупованого Сєвєродонецька здебільшого намагаються гріти своє житло електрикою, але це не допомагає - Стрюк

Мешканці окупованого Сєвєродонецька здебільшого намагаються гріти своє житло електрикою, а це спричиняє дефіцит у мережі. Про це повідомив начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі "Єдиних новин" 22 лютого.

"Центральне опалення в місті так і не відновили. Опалюються люди виключно електрикю, за винятком десь 20% житлового фонду, яки опалюється модульними котельними", - сказав Стрюк.

Він зазначив, що здебільшого люди мерзнуть. 

"У місті холод, дефіцит електрики - оскільки при опалюванні нею мережа не витримує", - підкреслив начальник МВА.

За йго словами, більшість мешканців міста наразі живе просто в стінах - без будь-яких комунікацій. Саме тому у мережі й з'явилось ганебне відео, де мешканці окупованого міста вишикувались у величезні черги за гарячим супом - у більшості сєвєродончан просто відсутня можливість приготувати гарячу страву. 

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що жителі окупованого Сєвєродонецька шикуються в чергу за безкоштовним супом.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті