Мешканці Луганської області подали понад 640 повідомлень про руйнування житла протягом місяця

Понад 640 повідомлень про руйнування житла подали жителі Луганської області протягом минулого місяця. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в Телеграм 10 березня.

"Упродовж місяця 641 повідомлення про зруйновану нерухомість подали жителі Луганщини", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що загалом мешканці області подали вже 44111 інформаційних повідомлень про пошкоджене або знищене росіянами нерухоме майно. Найчастіше зверталися жителі громад Сєвєродонецького району - від них поступило 40274 повідомлень, це 91,3% від загальної кількості.

"Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 41940 таких повідомлень. Це становить 95,1%. Зокрема, за минулий місяць - 710", - йдеться також у повідомленні. 

Уточнюється, що з них 31477 ІП прив’язані до об’єктів Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. 10463 повідомлень не підлягають обробці через дублювання, некоректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо.

Раніше повідомлялось, що в "ЛНР" розробляють "нормативно-правову базу", щоб спростити "аварійний" доступ до житла громадян України, які виїхали.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті