Мешканці Червонограду на Львівщині проголосували за перейменування свого міста у ... Червоноград

Завершилося електронне голосування мешканців щодо перейменування Червонограда на Львівщині, за результатами якого найбільшу підтримку отримала пропозиція перейменувати місто на Червоноград. Про це повідомляє Zaxid.net 3 листопада.

"Участь у голосуванні на електронній платформі взяли 2823 осіб із понад 65-тисячного міста (загалом у Червоноградській громаді проживає понад 90 тис. мешканців). Найбільшу кількість голосів набрала пропозиція перейменувати місто на Червоноград (1294 або 35%)", - зазначається у повідомленні.

На другому місці опинилася ініціатива перейменувати місто на Кристинопіль (1086 або 29,5%).

"Далі рішення щодо перейменування міста має розглянути Червоноградська міська рада", - підсумували у ЗМІ.

Як повідомлялось раніше, вулицю Дніпра перейменовали на честь зруйнованого окупантами міста Луганщини.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті