Мерія російського Володимира привітала українських прикордонників із професійним святом

Мерія російського міста Володимира опублікувала пост із привітанням на честь Дня прикордонника - публікацію проілюстрували фотографією українського прикордонника - з відповідною емблемою на кашкеті. Про це повідомляють російські пабліки. 

Як повідомляється, пізніше картинку видалили, проте користувачі соцмереж уже встигли зробити скріншоти. 

"З Днем прикордонника, дорогі захисники! Ви стоячи на кордонах, бережете спокій наших домівок і серця наших близьких. Дякуємо вам за нелегку працю і вірність присязі! Бажаємо вам міцних нервів, ясного розуму, мирного неба над головою і благополуччя вашим родинам!", - написала мерія.

Пізніше в мерії Володимира заявили, що "винних уже покарали". 

"Так, інцидент мав місце бути. Після нього було проведено перевірку. З тими, хто опубліковував цей матеріал, проведено роз'яснювальну бесіду. Питання про дисциплінарне стягнення також було розглянуто. На жаль, так, було, фотографії було видалено", - заявили в адміністрації. 

Нагадаємо, раніше барнаульським школярам видали грамоти з прапором і гербом України.

 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті