Мерія російського Володимира привітала українських прикордонників із професійним святом

Мерія російського міста Володимира опублікувала пост із привітанням на честь Дня прикордонника - публікацію проілюстрували фотографією українського прикордонника - з відповідною емблемою на кашкеті. Про це повідомляють російські пабліки. 

Як повідомляється, пізніше картинку видалили, проте користувачі соцмереж уже встигли зробити скріншоти. 

"З Днем прикордонника, дорогі захисники! Ви стоячи на кордонах, бережете спокій наших домівок і серця наших близьких. Дякуємо вам за нелегку працю і вірність присязі! Бажаємо вам міцних нервів, ясного розуму, мирного неба над головою і благополуччя вашим родинам!", - написала мерія.

Пізніше в мерії Володимира заявили, що "винних уже покарали". 

"Так, інцидент мав місце бути. Після нього було проведено перевірку. З тими, хто опубліковував цей матеріал, проведено роз'яснювальну бесіду. Питання про дисциплінарне стягнення також було розглянуто. На жаль, так, було, фотографії було видалено", - заявили в адміністрації. 

Нагадаємо, раніше барнаульським школярам видали грамоти з прапором і гербом України.

 

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті