Мер Мелітополя показав, як відступають танки окупантів при зустрічі з Leopard 2

Окупанти відступають на двох танках після бою з одним "Леопардом" на початку контрнаступу на Запорізькому напрямку. Відповідне відео виклав міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 10 вересня.

"На відео - танковий бій на початку контрнаступу на Запорізькому напрямку. Наш екіпаж на Leopard 2 демонструє двом танкам русачків базу: ворог має бігти з нашої землі, поки живий", - написав Федоров.

Як повідомлялось раніше, СБУ атакувала дронами-камікадзе "виборчий штаб" окупантів у Запорізькій області.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті