Мер Дніпра прокоментував претензії власників ЖК "Женева" після російського удару

Мер Дніпра Борис Філатов у своєму Телеграм-каналі прокоментував претензії власників ЖК "Женева" після російського ракетного удару 28 липня.

"Вчора нас бомбили «Іскандерами». Тільки Божим Провидінням обійшлося без жертв. Але після того, як офіційні особи висловили оціночні судження, що нам так пощастило, оскільки будинок не було введено в експлуатацію, то була друга черга і там були квартири під продаж та ремонт, – вмить знову посипалися образи та шантаж. Екзальтовані громадяни і смердючі телеграми-канали побачили в цьому якийсь таємний зміст, щоб, мовляв, не виплачувати компенсацію нещасним громадянам. Безумовно, ми розбиратимемося з кожним власником зруйнованого житла і намагатимемося допомогти. Але ось тільки адвокати/підприємці/добрі люди, які купили «метри» в новому і прекрасному комплексі «Женева», чомусь вважають за краще кидатися прокльонами на адресу влади. Навіть НЕ прочитавши програму міськради про компенсації. Те саме стосується десятків жалісливих ідіотів з інтернету, які носяться по коментарях – навіть не розуміючи, про що вони сперечаються", - пише Філатов.

"Шановні співгромадяни, з понеділка у вашому будинку почне працювати комісія. Але, будь ласка, не забувайте:

Перше. Ви товариство СПІВВЛАСНИКІВ будинку, і він приватний так само, як і зруйновані ракетами будинки в Лоц-Кам'янці та АНД (Амур-Нижньодніпроовський район - ред). Міська влада може дати вам компенсацію, але НЕ зобов'язана наново відбудувати ваш будинок.

Друге. Якщо у вас є житло, а ви придбали квартиру під перепродаж/оренду/ як інвестицію, то ви теж компенсацію не отримаєте. І не тому, що Філатов поганий, а бо це просто гроші ІНШИХ городян, які не зобов'язані за вас платити (особисто я знаю громадянку, у якої в цьому ЖК є ТРИ квартири)", - зазначив мер.

"І останнє. За майже 10 років свого мерства я так і не звик до хамства, тупості та образ. Якщо вам не подобається мер, то на виборах ви можете обрати собі іншого. У вас буде можливість. Тим більше, що я балотуватися, схоже, більше не збираюся. Ну чи переїхати жити, наприклад, до Запоріжжя, де замість мільйонів гривень компенсацій вам виплатять десять тисяч", - підсумував Філатов.

Як повідомлялося, мер Дніпра Борис Філатов увечері 28 липня, коментуючи удари російських окупантів по Дніпру, не став обирати висловлювання і російською мовою назвав росіян "высокоточными п@дарасами".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті