Менше ніж мало: Пасічник установив у "ЛНР" прожитковий мінімум на 2024 рік

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник установив у "республіці" прожитковий мінімум на 2024 рік у розмірі 14526 руб. Про це йдеться в його "указі", пишуть окупаційні ЗМІ 18 вересня.

"Встановити на 2024 рік величину прожиткового мінімуму в Луганській народній республіці: у розрахунку на душу населення - 14526 рублів; за основними соціально-демографічними групами для: працездатного населення - 15833 рублі; пенсіонерів - 12492 рублі; дітей - 14090 рублів", - ідеться в "документі", який набуває чинності з 1 січня 2024 року.

"Це менше, ніж мало, - коментує джерело "ОстроВа", житель тієї частини області, яка окупована з 2014 року. - Щоб приблизно зрозуміти, скільки це в гривні, суму треба поділити приблизно на 4. Тобто, це менше 4 тисяч гривень".

Для порівняння наводить приклад: зарплата лікаря в регіоні перевищує 60 тисяч рублів, і це небагато за цін, що діють у "ЛНР". Однак таку зарплату в окупації отримують одиниці.

Уточнюється, що на зазначену суму в "ЛНР" прожити неможливо не те що місяць, а навіть два тижні, оскільки основні продукти харчування тут у середньому вдвічі дорожчі, ніж на вільній території України.

При цьому окупанти штучно знецінюють гривню, дозволяючи її міняти за курсом "один до одного".

За словами джерела, в окупованій частині області залишаються люди, які отримують свій дохід на картку в гривні - крім українських пенсіонерів, це ще й ті, хто дистанційно продовжує працювати на українських підприємствах і в українських установах.

Раніше повідомлялося, що Старобільськ став містом "банківського паломництва" для жителів інших окупованих регіонів Луганщини.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті