Медіа Пригожина розповіло про "помилування" за війну в Україні зеків-вбивць

Російське медіа, пов'язане із засновником "ЧВК Вагнера" Євгеном Пригожиним, 10 жовтня опублікувало сюжет, в якому йдеться про те, що колишні в'язні, завербовані на війну з колоній, отримали помилування. Про це повідомляє опозиційне російське ЗМІ "Медіазона" 12 жовтня.

"Як стверджується, поранені здобули у луганському госпіталі нагороди перед відправкою на реабілітацію", – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що засновниця фонду "Русь Сидящая" Ольга Романова з цього приводу повідомила: "До речі, першого персонажа ми пізнали. 13 років йому ще залишалося сидіти. Термін отримав, між іншим, за вбивство судді".

Наголошується, що це Станіслав Богданов, засуджений у 2013 році до 23 років позбавлення волі за вбивство мирового судді з Великого Новгорода Сергія Жиганова – той помер від численних ударів кочергою та гантеллю, а з його будинку зникли коштовності.

"Журналісти припустили, що інший колишній ув'язнений – Рустам Боровков, який у 2017 році "отримав тринадцять років колонії за розбій, навмисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, що спричинило смерть, і спробу угону", – сказано в повідомленні.

Наголошується, що, говорячи про помилування, Романова уточнює: "Це просто папірці. Я не сумніваюся, що ці люди тепер вільні. Але жодного закону про це як не було, так і немає. Це не помилування".

Раніше повідомлялося, що Пригожин визнав, що "Вагнер" поповнюється злочинцями: "Або ПВК і зеки, або ваші діти".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті