Медведєв заявив, що з початку 2023 року понад 325 тисяч росіян підписали контракти зі ЗС РФ

Заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв заявив, що з початку 2023 року понад 325 тисяч осіб підписали контракти зі ЗС РФ. Ці цифри він озвучив на нараді з питань доукомплектування армії країни-агресора.

"З початку року станом на 26 вересня на службу в Збройні сили Росії в інтересах об'єднаного угруповання військ прийнято понад 325 тисяч контрактників", - сказав він.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті