Медведєв погрожує зривом зернової угоди

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв погрожує зривом зернової угоди, якщо G7 включать до санкцій заборону експорту товарів до росії. Про це він заявив у своєму Telegram-каналі 23 квітня.

"Ідея недоумків з G7 про тотальну заборону експорту товарів до нашої країни за умовчанням прекрасна тим, що має на увазі і зустрічне припинення імпорту товарів з нашої країни за найбільш чутливими для G7 категоріями", - написав він.

У цьому випадку, за словами екс-президента РФ, "для них закінчиться зернова угода і багато іншого, чого вони потребують"

Як повідомлялося раніше, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що російська армія у разі потреби може дійти до Києва та Львова.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті