Медведєв не лікується: назвав Україну "частиною російських стратегічних історичних кордонів"

Україна є частиною росії, незважаючи на заяви українських політиків, тому Москва збирається встановити контроль над усією її територією. Про це заявив заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

"Колись один із колишніх керівників України сказав, що Україна - це не Росія. Ця концепція повинна зникнути назавжди. Україна - це, безумовно, Росія", - заявив шовініст Медведєв.

За його словами, території по обох берегах Дніпра - "невід'ємна частина російських стратегічних історичних кордонів, тому всі спроби насильно їх змінити, відрізати по живому, приречені".

Він закликав опонентів Москви "зарубати собі на носі", що "чужої землі Росії не треба, але своє вона не віддасть".

Як повідомлялося, в ЄС порекомендували Медведєву полікувати голову після його заяв про Київ та Одесу.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті