Медведєв не лікується: назвав Україну "частиною російських стратегічних історичних кордонів"

Україна є частиною росії, незважаючи на заяви українських політиків, тому Москва збирається встановити контроль над усією її територією. Про це заявив заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

"Колись один із колишніх керівників України сказав, що Україна - це не Росія. Ця концепція повинна зникнути назавжди. Україна - це, безумовно, Росія", - заявив шовініст Медведєв.

За його словами, території по обох берегах Дніпра - "невід'ємна частина російських стратегічних історичних кордонів, тому всі спроби насильно їх змінити, відрізати по живому, приречені".

Він закликав опонентів Москви "зарубати собі на носі", що "чужої землі Росії не треба, але своє вона не віддасть".

Як повідомлялося, в ЄС порекомендували Медведєву полікувати голову після його заяв про Київ та Одесу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті