Медведєв записав керівництво України в "законні цілі РФ" і розмірковує, чи не вдарити по лідерах країн НАТО

Екс-президент РФ Дмитро Медведєв назвав військово-політичне керівництво "законними військовими цілями" для російських агресорів. Про це він написав у себе в Телеграм.

Окрім військових збройних сил України та військової техніки "до легальних військових цілей" він відніс об'єкти цивільної інфраструктури: "мости, транспортні станції, дороги, об'єкти енергетики, заводи та майстерні, які хоча б частково виконують військові замовлення".

Окремим пунктом як мету російської агресії він виділив "військово-політичне керівництво країни-противника".

Колишній президент РФ поставив питання, чи можна вважати законною метою збройні сили, військову та цивільну інфраструктуру країн НАТО, а також їх керівництво.

"Чи можна вважати постачання величезного обсягу озброєнь Україні нападом на Росію? І відповідно, чи є законними військові цілі Північноатлантичного блоку", - пише він.

При цьому Медведєв не уточнив, який закон дозволяє невмотивовану агресію проти суверенної держави. Умовчав він і про те, як можна напасти на Росію, якщо на неї ніхто не нападав і не планував.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті