Матері студентів окупованого Донбасу благають повернути з фронту незаконно призваних синів

Жінки з окупованих територій Луганської та Донецької областей України звернулися до Міноборони країни-агресора із проханням повернути з фронту студентів денної форми навчання. Про це пише "Астра" з посиланням на звернення матерів окупованого Донбасу.

У ньому наголошується, що студентів очної форми незаконно ще навесні 2022 року мобілізували та змусили підписати контракти з Міноборони РФ. Матері кажуть, що їхнім синам обіцяли повернення додому та на навчання після закінчення контракту.

"На контракті опинилися хлопці, яким на бойових позиціях виповнилося 19-20 років. У відпустки їх перестали відпускати через велику кількість дезертирства", - пишуть матері у колективній скарзі військовому відомству країни-агресора.

Вони зазначають, що всупереч тому, що терміни контрактів сплили, а їхні сини не мають російських паспортів, студентів продовжують утримувати у лавах ЗС РФ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті