Масована атака дронів уночі: збито 78 ворожих БПЛА

Станом на 10:30 протиповітряна оборона України збила або подавила 78 ворожих безпілотників типу Shahed (а також інших типів) під час чергової масованої атаки в ніч на 27 липня.

Атака охопила північ, південь, схід і центр України. Завдяки роботі сил ППО вдалося зменшити шкоду від удару, однак зафіксовано влучання п'яти БпЛА у трьох локаціях, ще у двох місцях зафіксовано падіння уламків збитих дронів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.07.2025
07:45

“Відбувається щось зловісне”. Західні медіа про “деспотичні” дії Зеленського і масові протести проти них

Всі великі західні видання написали про масові протести в Києві і низці обласних центрів проти закону, який позбавляє незалежності антикорупційні органи і ставить таким чином під питання подальший шлях України в ЄС.
Країна
25.07.2025
16:04

До повної відмови від вугілля в електрогенерації – 10 років: що робиться для трансформації шахтарських громад

"...На основі отриманих даних можна буде прийняти рішення щодо подальших дій, зокрема й щодо відновлення цих територій. Проте важливо розуміти, що видобуток вугілля не буде відновлений"
Країна
24.07.2025
13:20

Щоб бути людьми! Для чого Україні необхідно імплементувати Євроконвенцію щодо захисту свійських тварин

Якщо чотирилапі мають власника - карантин покладається на нього. Якщо господаря немає – тварину вбивають і передають її головний мозок на лабораторне дослідження.
Всі статті