Масова ДТП за участі російських військових сталась в Антрацитівському районі Луганщини

Про масову ДТП повідомляють з окупованого Анрацитівського району Луганщини 7 грудня. Відповідне відео розмістили місцеві Телеграм-канали. 

"Масова ДТП в Антрацитівському районі. Наразі немає інформації про причини події та постраждалих, але масштаб дійсно вражає", - ідеться в одному з повідомлень.

Як уточнює журналіст Олексій Артюх, ДТП сталась за участі російських військових. 

"Чергова ДТП за участі російських військових в окупованому Антрацитівському районі Луганщини", - пише Артюх у Телеграм.

Раніше повідомлялось, що чергова військова російська вантажівка з написом "Дербент" в'їхала в зад черговому легковому цивільному авто в окупованому Луганську.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті