Маріупольський незалежний театр Terra Incognita покаже виставу у столиці 1 червня

Виставу «Світло - в кінці тунелю» Маріупольського незалежного театру Terra Incognita покажуть у Києві 1 червня. Про це повідомляє театр.

Вистава  за п'єсою Neda Nejdana - чорна комедія для національної трагедії буде показана у столиці вже вдруге. Перший показ вдбувся у квітні.

Дія  розгортається в приміщенні  моргу, де дві молоді жінки   виявилися замкненими на ніч. Телефон начебто не працює, але періодично надходять дзвінки з дуже дивними повідомленнями. Все, що залишається – ділитися думками,  і перебирати можливі версії того, що сталося (у діапазоні від п'яних галюцинацій до ядерного апокаліпсиса).

Вистава відбудеться у Центрі Леся Курбаса.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті