Маріупольський музикант-українофоб і донощик пропонує вбити всіх носіїв української ідеї: приблизно 50 тисяч

Маріупольський музикант-українофоб Акім Апачев пропонує вбити всіх носіїв української ідеї: приблизно 50 тисяч. Про це він заявив у програмі російського пропагандиста Антона Красовського.

Спершу він заявив, що для перемоги Росії треба знищити 10 % населення України, потім відмовився від своїх слів, зменшивши кількість "необхідних" смертей.

"Ось ти зараз сказав: треба вбити 2 мільйони українців", - звернувся Красовський до Апачева. 

"Треба вбити всіх носіїв української ідеї...", - уточнив той свої слова.

"Я думаю... тисяч ще п'ятдесят убити, і все", - упевнений він.

Раніше ведучий програми Антон Красовський пропонував топити і спалювати українських дітей. Акім Апачев, зі свого боку, відомий доносами на російських виконавців, які виступають проти війни.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті