"Маріупольську драму" у виконанні колективу театру з Маріуполя побачили в Німеччині

У Німеччині відбулась вистава Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) "Маріупольська драма" 13 травня. Про це повідомила Донецька ОВА у Facebook.

"Сьогодні, 13 травня 2023 року, колектив Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) в місті Лейпциг в театрі Шаобюне Ліндельфелс презентував виставу "Маріупольська драма" за свідченнями самих учасників вистави, які були в епіцентрі подій російського військового злочину і вижили", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що перед початком показу вистави у холі приміщення театру були представлені роботи дитячої студії "Малювання як ART-терапія" та виставка фоторобіт "Соледар. Сіль. Війна". Перша частина виставки представлена роботами, на яких російська-українська війна зображена очима дітей. Друга частина виставки – світлинами фотографа Олександра Пархоменка та пресофіцерки 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Ірини Рибакової. На фотороботах можна побачити невеличке квітуче місто та історію захисників, які віддають свої життя за те, щоб уся наша країна не перетворилась на Соледар, Мар’їнку, Бахмут, Маріуполь.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині стартував "Культурний десант".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті