Гнатюк, Романій, Паламаренко: на Донеччині стартував "Культурний десант"

На Донеччині розпочався проєкт «Культурний десант». Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

"На території нашої області розпочався мистецький проєкт «Культурний десант», який проходить за допомогою Міністерства культури та інформаційної політики України та за підтримки Донецької облдержадміністрації. Метою проєкту є надання сучасних культурних послуг жителям, в першу чергу, тих територій, де зруйновані або пошкоджені заклади культури, для поліпшення психоемоційного стану мешканців області, які потребують емоційного розвантаження", - йдеться у повідомленні.

Так, 12 травня концертна бригада Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка – народний артист України Анатолій Гнатюк, заслужений артист України Олексій Паламаренко та заслужений артист України Андрій Романій завітали у  села Рубці та Новоселівку Лиманської громади.

На творчому заході були присутні мешканці громади. Програма концерту була наповнена музичними композиціями, українськими піснями, цікавими театральними байками з життя акторів, авторською поезією Олексія Паламаренка. Вільне неформальне спілкування у затишній теплій атмосфері зблизило всіх присутніх.

Даний проєкт буде реалізовуватись на території області для цивільних мешканців та військових частин.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті