Гнатюк, Романій, Паламаренко: на Донеччині стартував "Культурний десант"

На Донеччині розпочався проєкт «Культурний десант». Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

"На території нашої області розпочався мистецький проєкт «Культурний десант», який проходить за допомогою Міністерства культури та інформаційної політики України та за підтримки Донецької облдержадміністрації. Метою проєкту є надання сучасних культурних послуг жителям, в першу чергу, тих територій, де зруйновані або пошкоджені заклади культури, для поліпшення психоемоційного стану мешканців області, які потребують емоційного розвантаження", - йдеться у повідомленні.

Так, 12 травня концертна бригада Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка – народний артист України Анатолій Гнатюк, заслужений артист України Олексій Паламаренко та заслужений артист України Андрій Романій завітали у  села Рубці та Новоселівку Лиманської громади.

На творчому заході були присутні мешканці громади. Програма концерту була наповнена музичними композиціями, українськими піснями, цікавими театральними байками з життя акторів, авторською поезією Олексія Паламаренка. Вільне неформальне спілкування у затишній теплій атмосфері зблизило всіх присутніх.

Даний проєкт буде реалізовуватись на території області для цивільних мешканців та військових частин.

Статті

Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Країна
12.09.2024
16:21

Україна нарощує виробництво дронів: проблеми та виклики

73% опитаних виробників сектору ОПК не бачать жодних кроків від держави щодо покращення умов ведення оборонного бізнесу в Україні.
Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Всі статті