У Кремлі заявили, що про «мирний план Трампа» дізналися зі ЗМІ, жодних документів не отримували і свою позицію не змінювали

«Я вам можу сказати наступне: російська сторона залишається на платформі тих обговорень, які відбулися з Анкориджем», - заявив журналістам прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.  

"Ми знаємо про наявність можливих модифікацій і схвалених формулювань, але офіційно ми нічого не отримували. Більш того, щось ми дізнаємося з преси... Є певні міркування американської сторони, але предметно на даний момент нічого не обговорюється", - заявив він про нібито повну непричетність до оприлюдненого 20 листопада мирного плану з 28 пунктів. 

Спікер Кремля ухилився від відповіді на питання, наскільки РФ задовольняють положення угоди, яка широко висвітлюється і обговорюється в ЗМІ. «Ми не готові обговорювати це в мегафонному режимі», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, Президент України офіційно отримав від американської сторони проект плану, який, за оцінкою американської сторони, може активізувати дипломатію, і заявив про готовність «працювати над пунктами плану так, щоб це дало гідне закінчення війни». 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті