"Мар’їнки вже не існує, наші війська підготували оборонний рубіж поза цим населеним пунктом" – Залужний

Українські війська ще знаходяться у північній частині зруйнованої росіянами вщент Мар'їнки, однак вже підготували оборонні рубежі під населеним пунктом. Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на закритому брифінгу, повідомляє Радіо Свобода 26 грудня.

"Мар'їнка, яка трималася майже два роки, спочатку вулиця за вулицею, потім будинок, за будинком. Станом на сьогоднішній день наші війська ще знаходяться у північній його частині. Наші війська підготували оборонний рубіж под цим населеним пунктом, але я можу сказати, що цього населеного пункту вже не існує", – зазначив Залужний.

Як повідомлялось раніше, кадри боїв на західних околицях Мар'їнки фактично свідчать про втрату міста.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті