Мало того, що вагнерівці вступили в бій з армією РФ під час відступу з Бахмута: вони ще й командування у полон беруть

Євген Пригожин заявив, що вагнерівці вступили в бій з армією РФ під час відступу з Бахмута. Про це йдеться в рапорті пресслужби Пригожина, оприлюдненому в Телеграм 4 червня.

"…17 травня під час відступу з Бахмута вступили в бій із регулярною армією росії, бо та мінувала шляхи відходу", – сказав Пригожин.

За його словами, найманці помітили поблизу селищ Опитне та Озарянівка неподалік Бахмута "групи міноборони" росії, які мінували дороги в тиловій зоні вагнерівців. Туди, мовляв, висунулися сапери від ПВК, які виявили міни і почали розмінування. Однак згодом були змушені припинити роботи, оскільки по них відкрили вогонь зі стрілкової зброї "з боку позицій міноборони" росії.

Пригожин також зазначив, що вагнерівці затримали підполковника міноборони РФ, який керував мінуванням, і опублікував відповідне відео.

Раніше повідомлялось, що Пригожин звинувачує Міноборони РФ у відмові забрати полонених росіян.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті