Малеча з Луганщини прикрасила смаколики для військових з нагоди Дня ЗСУ та Дня Святого Миколая

Діти - переселенці з Луганської області, які прождивають у шелтері в Дніпрі, прикрасили смаколики для військових напередодні Дня ЗСУ та Дня Святого Миколая. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 6 грудня.

"Напередодні дня Святого Миколая ювенальні поліцейські разом з колегами з управління головної інспекції відвідали шелтер для переселенців у Дніпрі та провели для дітей з Луганщини майстер-клас з розпису імбирних пряників", - сказано в повідомленні. 

ЗазначаєтьсЯ, що діти із захопленням й задоволенням взяли участь в оформленні імбирних пряників, старанно віднеслись до завдань кулінарного майстер-класу та усі разом створили не тільки смачні, красиві ласощі до чаю, але й чудові подарунки військовим, які наразі боронять рідну Луганщину.

"Ця ініціатива спрямована на вираження підтримки та поваги до тих, хто зараз бореться за найдорожче - нашу територіальну цілісність та незалежність", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що вихованці Закарпатського соціально-психологічного реабілітаційного центру для дітей провели час за розвиваючими іграми та забавками у дитячому просторі "Kinder hub" при Старобільському гуманітарному хабі (Луганська область) в місті Свалява на Закарпатті.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті