Макрон заявив про необхідність гарантій безпеки для росії

Президент Франції Емманюель Макрон вважає, що архітектура безпеки Європи повинна включати гарантії для росії, зокрема - неможливість розширення НАТО. Про це він заявив під час інтерв'ю телевізійному каналу TF1 3 грудня.

За його словами однією з тем переговорів України та росії стане тема НАТО, зокрема неможливості розширення Альянсу. Макрон вважає, що майбутня архітектура безпеки Європи повинна включати й гарантії для росії.

Разом з тим, на його думку, Україна сама повинна вирішувати, коли розпочинати переговори з росією та за яких умов.

Як ви думаєте, коли нам довелося пережити захоплення Ельзасу й Лотарингії, ми б хотіли, щоб лідер світу сказав нам зробити те чи те? Це Український народ має вирішувати сам і вирішувати, за яких умов, як, коли, а не від нас”, - підкреслив політик.

При цьому він додав, що Європа не залучена у війну і не приймає її, але від неї залежить майбутня безпека ЄС.

Як раніше повідомлялося, аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) висловили думку, що путін не зацікавлений у серйозних переговорах з Україною. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті