Макрон пообіцяв, що Франція поставить Україні системи ППО та САУ Caesar на початку 2023 року

Президент Франції Емманюель Макрон пообіцяв поставити Україні системи протиповітряної оборони та самохідні артилерійські установки Caesar на початку 2023 року. Про це він повідомив в інтерв'ю французькому телебаченню, - пише   Liga.net.

За його словами, останніми днями Франція відправила Україні системи ППО Crotale.

"Ми також працюємо з міністром оборони Себастьяном Лекорню, щоб у першому кварталі 2023 року знову поставити корисну зброю та боєприпаси, аби українці могли захистити себе від бомбардувань", - сказав Макрон.

Він зазначив, що заплановані постачання передбачають нові САУ Caesar, але не повідомив точних цифр.

Нещодавно Макрон заявив про досягнення домовленості про виведення російського важкого озброєння з території захопленої окупантами Запорізької атомної електростанції.

 


3 грудня він сказав, що "хотів би", щоб росія мала власні "гарантії безпеки", коли вона повернеться за стіл переговорів.  Секретар РНБО Олексій Данілов назвав цю ідею "дивною логікою підкилимної дипломатії, час якої минув".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті