Макрон підтвердив плани поставок Україні додаткових САУ Caesar

Франція планує поставити Україні від 6 до 12 додаткових САУ Caesar, взятих із замовлення для Данії. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, - повідомляє BFMTV.

"Ми працюємо над декількома запитами, з кількома державами-членами Європейського Союзу, зокрема над новими Caesars", — сказав він під час прес-конференції після першого засідання Європейського політичного співтовариства в Празі.

Зазначається, що з початку конфлікту Франція надала 18 гармат "Цезар" калібру 155 мм із дальністю стрільби 40 км, встановлених на вантажівках, протитанкові та зенітні ракети, передову броньовану техніку (VAB), паливо, індивідуальне обладнання та близько п'ятнадцяти 155-мм гармат TRF1 в Україну.

"Ми продовжуватимемо підтримувати Україну з фінансової точки зору, з гуманітарної точки зору та з військової точки зору", - наголосив Макрон.

Як повідомлялося раніше, Україна веде перемовини із французьким урядом щодо передачі самохідних артилерійських установок CAESAR.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті