Майже 4 тисячі кібератак на органи влади та критичну інфраструктуру України нейтралізувала СБУ з початку року

З початку року СБУ нейтралізувала майже 4 тисячі кібератак на органи влади та критичну інфраструктуру України. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 3 жовтня. 

Зазначається, що більшість ворожих кібератак спрямована на пошук несанкціонованого доступу до електронного документообігу держустанов і технологічних систем інфраструктури. Зазвичай такими "точками входу" для російських хакерів є публічно доступні сервіси, насамперед електронна пошта.

Раніше повідомлялось, що СБУ розкрила одну із найбільших мереж агентів РФ за час війни та затримала 13 її інформаторів.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті