Майже 380 переселенців з Луганської області звернулися за допомогою до гумштабу в Одесі на минулому тижні

Майже 380 переселенців з Луганщини звернулися за допомогою до гуманітарного штабу в Одесі протягом минулого тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 23 березня.

"Там нашим ВПО видали 379 продуктових наборів та 168 гігієнічних, – сказано в повідомленні. – Також вони скористалися можливістю отримати дитячі підгузки, одяг, павербанки".

Щодня в хабі надається юридична допомога працівником управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що з понеділка по середу в хабі працює юрист, по вівторках – представник Лисичанського центру зайнятості. За необхідності тут можна звернутися до лікаря.

Раніше повідомлялось, що понад 200 ВПО з Луганщини у Сумській області протягом тижня отримали продукти харчування, понад 100 – засоби гігієни.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті