Майже 2 тисячі мешканців Луганщини вважаються зниклими безвісті

На сьогоднішній день майже 2000 військових та цивільних мешканців Луганської області вважаються зниклими безвісті. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 30 жовтня.

"На сьогодні майже 2000 громадян у Луганській області обліковуються як зниклі безвісти. Це і військові, і цивільні особи. Частина з них, на жаль, ймовірно загинула", - зазначив Лисогор.

Голова ОВА додав, що у полоні перебувають 87 цивільних жителів Луганщини. Чотирьох вже вдалося звільнити.

Також Артем Лисогор повідомив, що окупанти не хочуть повертати цивільних та перешкоджають їх бажанню виїхати з окупованої території.

"Росіяни не хочуть проводити перемовини стосовно повернення цивільних – цей процес дуже важкий. Спецслужби РФ постійно перешкоджають спробам наших громадян вирватися з окупації", - зазначив голова Луганської ОВА.

Як повідомлялось раніше, росіяни розбирають на металобрухт устаткування трьох шахт на Луганщині.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті