МАГАТЕ схвалило резолюцію про негайне повернення ЗАЕС під повний контроль України

Резолюцію про негайне повернення ЗАЕС під повний контроль України схвалило МАГАТЕ 29 вересня. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

"Під час 67-ї сесії Генеральної конференції МАГАТЕ 69 країн підтримали резолюцію щодо ядерної безпеки в Україні", - написав Єрмак. 

Зазначається, що, серед іншого, резолюція закликає РФ до негайного виведення всього військового та іншого неуповноваженого персоналу із ЗАЕС та повернення станції під повний контроль компетентних органів України.

"Нагадаю, що Формула миру Володимира Зеленського передбачає ядерну безпеку, і це важливий пункт Формули", - зазначив Єрмак.

Раніше повідомлялось, що в МАГАТЕ підтвердили замінування Запорізької АЕС.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті