МАГАТЕ схвалило резолюцію про негайне повернення ЗАЕС під повний контроль України

Резолюцію про негайне повернення ЗАЕС під повний контроль України схвалило МАГАТЕ 29 вересня. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

"Під час 67-ї сесії Генеральної конференції МАГАТЕ 69 країн підтримали резолюцію щодо ядерної безпеки в Україні", - написав Єрмак. 

Зазначається, що, серед іншого, резолюція закликає РФ до негайного виведення всього військового та іншого неуповноваженого персоналу із ЗАЕС та повернення станції під повний контроль компетентних органів України.

"Нагадаю, що Формула миру Володимира Зеленського передбачає ядерну безпеку, і це важливий пункт Формули", - зазначив Єрмак.

Раніше повідомлялось, що в МАГАТЕ підтвердили замінування Запорізької АЕС.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті