МАГАТЕ підтверджує переведення 4-го енергоблоку ЗАЕС у "гарячий зупин"

У Міжнародному агентстві з атомної енергії підтвердили, що 4-й енергоблок захопленої росіянами Запорізької атомної електростанції було переведено у стан "гарячий зупин". Про це йдеться в заяві генерального директора Рафаеля Маріано Гроссі, опублікованій на сайті МАГАТЕ 4 жовтня.

"Українська Запорізька атомна електростанція знову використовує четвертий реакторний блок для вироблення пари на об'єкті після ремонту витоку води, виявленого в середині серпня", - заявив Гроссі.

За його словами, завершивши минулої суботи переведення 4-го енергоблоку з "холодного зупину" на "гарячий", ЗАЕС перевела 6-й енергоблок, який тимчасово виробляв таку пару під час ремонтних робіт, у "холодний зупин", досягнутий у вівторок вранці.

Раныше повідомлялось, що МАГАТЕ схвалило резолюцію про негайне повернення ЗАЕС під повний контроль України.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті